Ringtee Ärikeskus

Kuressaare linna piirile, hea ligipääsetavusega Kuivastu maanteele, aadressil Kalevi tänav 26 kerkib 2020. aasta suveks uus stock-office tüüpi kaubandushoone Ringtee Ärikeskus. 

Kokku on uues arenduses ca 7600 m2 üüritavat pinda. Hoone on kavandatud ühekorruselise kaubandushoonena, mis on jagatud eraldiseisvateks büroo- ja laopindadeks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või neid omavahel liita suuremaks äripinnaks.

Keskus on kavandatud arhitektuurselt kolmetiivaline, moodustades kujundlikult T-tähe. Kinnistu igasse tiiba on plaanitud äripinnad, mis vajavad eraldi parkimiskohti maja lähedal. Et enamik pindadest on kavandatud laopindadeks, on veoautode juurdepääsetavus hoonele parkimiskohtadest isegi olulisem. Kinnistu ametlik aadress on küll Kalevi tänava järgi, kuid tegelikkuses paikneb see siiski ringtee poolses küljes. Nii on hoone planeeritud ringtee poolsesse äärde juurdepääsuga nii Kalevi tänavalt kui ka ringteelt.

Hoone saab olema ehitatud tänapäevaseid nõudeid ja lahendusi silmas pidades, pakkudes nii ka madalaid kõrvalkulusid. Igale pinnale on planeeritud personaalne WC. Igal pinnal on autonoomne küttelahendus ja jahutus.

Ringtee Ärikeskuse välisilme on projekteeritud esinduslik igast küljest, olenemata sellest, millisest juurdepääsuteest siseneda. Fassaadile on planeeritud silmatorkavad valgusreklaamid, mis võidavad kindlalt möödujate tähelepanu.

Vaata vabasid äri- ja laopindasid siit!