Ringtee Keskus

Kuna Ringtee Ärikeskus täitus kiiresti ja vajadus taoliste kaasaegsete pindade järgi on suur, otsustasime plaanidega edasi minna ning kavandame lähedusse uut Ringtee Keskust. Olemuselt sarnane Ärikeskusele ehk tegemist on stock-office tüüpi kaubandushoonega, kus pakume pisut väiksemaid pindasid. Keskus valmib 2021. aasta jooksul.

Kokku on uues arenduses ca 1500m2 üüritavat pinda. Hoone on kavandatud ühekorruselise kaubandushoonena, mis on jagatud eraldiseisvateks büroo- ja laopindadeks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või neid omavahel liita suuremaks äripinnaks.

Keskus on kavandatud arhitektuurselt ristkülikukujulisena, mille igasse tiiba on plaanitud äripinnad koos parkimiskohtadega maja lähedal. Et enamik pindadest on kavandatud laopindadeks, on veoautode juurdepääsetavus hoonele parkimiskohtadest isegi olulisem. Hoone on planeeritud Kalevi tänava poolsesse äärde juurdepääsuga nii Kalevi tänavalt kui ka ringteelt.

Hoone saab olema ehitatud tänapäevaseid nõudeid ja lahendusi silmas pidades, pakkudes nii ka madalaid kõrvalkulusid. Igale pinnale on planeeritud personaalne WC. Igal pinnal on autonoomne küttelahendus ja jahutus.

Vaata vabasid äri- ja laopindasid siit!